Elektrotehničari 2003-2007

Forum :)

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

!!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Hopsy

Broj postova : 43
Registration date : 25.03.2008

PostajNaslov: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   čet tra 03, 2008 2:01 pm

Ako nešto negdje čujete podjelite to sa svima.....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hopsy

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   čet tra 03, 2008 2:06 pm

Prije tri dana neki lik koji je u ekipi koja se sastaje kod HAK-a si je potrl pićku u miklinovcu frajer vozi nabrijanog golfa jedinicu crne boje (sigurno ste ga vidli negdje jer se frajer nepeljaval) a sad je u zg ,zahvaljujući vartogscima koji su ga izrezali iz auta ,neezna se dal bu hodal ikad više....

Zadnja promjena: Hopsy; pon tra 07, 2008 1:15 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hopsy

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   čet tra 03, 2008 2:10 pm

Navodno bi u sedmom mjesecu ove godine sabor trebal ukinuti zabranu vožnje od 23h do 05h...Pa bumo konaćno mogli nozmalno iću u grad sa autima....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
vita-kc

Broj postova : 27
Registration date : 21.03.2008

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   čet tra 03, 2008 3:07 pm

hahah..neki to vec mogu Wink
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://dusicekc.blog.hr
djmarek
Admin

Broj postova : 177
Registration date : 14.03.2008

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   čet tra 03, 2008 3:18 pm

jedva cekam .....a ti vita si pica.....sta ti moras bit drugaciji od nas.....kojoj ti pa organizaciji pripadas kaj imas tu privilegiju... Smile blago tebi.....i da hopsy kriz i ja ti znamo tog lika... a i krizz ti svaki dan sazna kak mu je....kolko ja znam da je jos na respiratoru jer ima vodu u plucima...a navodno tome nema pomoci ak on sam ne iskaslja tu vodu...isto tak sam cul da kicma nije napukla ni nikaj tak da ima sanse da jos i prohoda jer za sad jos ne osjeca donji dio tjela i tak....
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://elteh2007.co.nr
Krizz
Admin

Broj postova : 72

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   čet tra 03, 2008 8:29 pm

Hopsy je napisao/la:
Prije tri dana neki lik koji je u ekipi koja se sastaje kod HAK-a si je potrl pićku u miklinovcu frajer vozi nabrijanog golfa jedinicu crne boje (sigurno ste ga vidli negdje jer se frajer nepeljaval) a sad je u zg ,zahvaljujući vartogscima koji su ga izrezali iz avua ,neezna se dal bu hodal ikad više....

E Damač, nije to neki lik...To je Pinčo.....Znam se s njim od 1. osnovne razreda i prije.... Zletel je s ceste i banderu pokupil, sad je u zg na respiratorima jer mu je nagnjećeno plučno krilo i nemre sam disati.... Pluća mu se pune s vodom i nemre zbog toga sam disati, sad je sve na njemu, ak izbaci tu vodu van, ona bude ok...... Golf nije nabrijavan posebno, samo izgled.....
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://elteh2007.forum-motion.com
Weky

Broj postova : 54

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   pet tra 04, 2008 7:31 pm

Da damac nisi bas fer... nekima je frend, a dok si se ti spotrl vecina se brinula kaj je s tobom....Pinco se morti nebu zvlekel pa bi trebali imati postovanja prema njemu i zazeleti mu srecu i snagu da se zvlece...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kizo

Broj postova : 84

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   sub tra 05, 2008 9:57 pm

da ovo nebu tema o pinčoju bum ja nekaj napisal...

u gradu se pojavila skupina skinsvonabi mladića koji su kod fontane - hrama u gradskom parku crnim sprejom napisali "skins kc" i okolo nacrtali kukaste križeve

kaj još dono...hm, da, lil šaško oliti boss koprivnički (kaj radiš u mom kvartu baja) ima pjesmu...ako nekog zanima nek posjeti njegov majspejs i posluša idiotariju klik
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Weky

Broj postova : 54

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   sub tra 05, 2008 10:14 pm

e stvar je do jaja. Umrijeh od smeha....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hopsy

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   pon tra 07, 2008 1:14 pm

vedran.slukic@gmail.com je napisao/la:
Da damac nisi bas fer... nekima je frend, a dok si se ti spotrl vecina se brinula kaj je s tobom....Pinco se morti nebu zvlekel pa bi trebali imati postovanja prema njemu i zazeleti mu srecu i snagu da se zvlece...

Gle veki ja sam napisal LIK I FRAJER zato jer sam tak čul od ljudi i nisam imal pojma koje to ,a neznam ni sad ko je taj pinćo ćul sam da se samo neko spotrl u miklinovcu i da je najebal.....I to nisam rekel na naćin na koji si ti to svatil......govoril sam o osobi za koju neznam koje ni sad to znam....

TO je smo informacija kaj se dogodilo nekom u miklinovcu u saobraćajki....a ne da sam ja sad nekog kritiziral....i nisam imal nikakve zle namjere....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hopsy

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   pon tra 07, 2008 1:27 pm

kizo je napisao/la:
da ovo nebu tema o pinčoju bum ja nekaj napisal...

u gradu se pojavila skupina skinsvonabi mladića koji su kod fontane - hrama u gradskom parku crnim sprejom napisali "skins kc" i okolo nacrtali kukaste križeve

kaj još dono...hm, da, lil šaško oliti boss koprivnički (kaj radiš u mom kvartu baja) ima pjesmu...ako nekog zanima nek posjeti njegov majspejs i posluša idiotariju klik

Je stri moj sad će u gradu nastati strah i trepet.........oni su sigurno u dogovoru sa onim sa rožićima na glavi......
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hawk

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   pon tra 07, 2008 5:14 pm

kizo je napisao/la:

lol! meni dosadno u životu pa sam išel poslušati "pjesmu" od lika ......... ma najjači su mi takvi brijači ......... mislim da bi ga se cipelarenjem dalo urazumiti Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Korisnički profil
djmarek
Admin

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   pon tra 07, 2008 5:45 pm

nemoj se ti zezat s likom....ipak je on faca...i misli kupit gualarda i spydera
[Vrh] Go down
rainmaker

Broj postova : 28

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   pon tra 07, 2008 8:38 pm

djmarek je napisao/la:
nemoj se ti zezat s likom....ipak je on faca...i misli kupit gualarda i spydera

ma da i ima tupoga noža i 3 šaržera metki.... i lud je... e kak bi ja to bil... kaj bi posral još 2 šaržera....

a kreten brije si na aute a jos nema ni dost godina za vozačku....

daj idemo neku akciju napravit.."dajmo da krvari" i najti lika i prebit ga
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hawk

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   pon tra 07, 2008 11:00 pm

rainmaker je napisao/la:

ma da i ima tupoga noža i 3 šaržera metki.... i lud je... e kak bi ja to bil... kaj bi posral još 2 šaržera....

a kreten brije si na aute a jos nema ni dost godina za vozačku....

daj idemo neku akciju napravit.."dajmo da krvari" i najti lika i prebit ga

sviđa mi se ova akcija dajmo da krvari Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Korisnički profil
djmarek
Admin

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   uto tra 08, 2008 12:57 am

ma pusti debila u kurac.....da se mravi bojim nebi po zemlji hodal....nek si mali zabrijava kaj oce....kad mene pretece u prevaljenim km...s autom nek mi se javi....dam se kladit da i kad bu imal vozacku ja bum godisnnje radil vise km s bicom a kamoli s autom Smile
[Vrh] Go down
frostek

Broj postova : 42

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   pet tra 11, 2008 7:38 pm

E razgovaral sam se stim likom na četu neki dan i takva fufica da nermeš revovat.Stari ima onog Golfa 5icu i misli da je faca.a Da vidi Pištolja mislim da bi Pištolj od njega pobegel. affraid
[Vrh] Go down
Korisnički profil
djmarek
Admin

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   uto tra 15, 2008 4:49 pm

kaj se desava oko nas.....u varazdinu svako malo nekaj novoga ...nakon koradea zapalili i s koktelom mr. x-a a sad zakaj...najvjerojatnije jer su tam izlazili divljaki...
[Vrh] Go down
djmarek
Admin

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   uto tra 15, 2008 4:52 pm

kaj se jos desava.....dobil sam ponudu za posel....bil bi dj u jedno tu clubu u varazdinu petkom...mzda ste culi za njega /( guardijan)...bar mi je tak rekel lik koji me zval u subotu u 3 ujutro...brijem da ga je nekaj njihov dj razjebal.....uglavnom .....nisam prihvatil ponudu jer cu navodno imat i subotama faks mater mu...
i tak...sad ak necu imat fax subotama...nekog bum klal s tupim nozem... kak bi rekel nas gangster Smile
[Vrh] Go down
romana

Broj postova : 158
Registration date : 08.04.2008

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   uto tra 15, 2008 7:23 pm

što je novo kod romane? hm...evo što:

1)pogled na slikicu lijevo,što već svi znate, da nebi bilo zabune, nije moje, tak da se, sandrino, ne moraš brinuti, nije ni tvoje Razz
2)imam novi broj mobitela: 0995083931 pa eto... kićo...sad ga imaš (btw. daj si pročitaj te privatne poruke, zaboga!)
ugl. ako kome zatrebam (pr. za kavicu i razgovor) može me dobiti i na stari i na novi broj (tak da znaš,mare). sad sam baš fensi s dva mobača Laughing
3)imam novu frizuru, rekli su mi da je baš dobra, sad je dosta kraća i više nije rudlava kao nekada (hm.....) Laughing
4)ispisala sam se iz mažoretkinja, što je poprilično veliko olakšanje, i baš sam sretna zbog toga s obzirom na to da je tamo nastao opći kaos u kojem baš i ne želim sudjelovati, i vrlo sam ponosna na sebe zbog toga cheers
5)nedavno sam saznala da patim od tzv kretnizma, koji se može očitati u mom niskom rastu i mentalnoj zaostalosti, i koji je nastao kao posljedica poremećaja rada štitnjače, koja, u mojem slučaju, ne izlučije dovoljno tiroksina, što dovodi do smanjene aktivacije,pospanosti i bezvoljnosti (vrlo prisutno u mom slučaju). barem tako piše u knjizi, sad, kolko to vredi za koga, ne znam, ugl. ako sam ikad izjavila nešto nerealno, nelogično, neprimjereno i potpuno suvišno za ovaj svijet, sad znate razlog. duboke isprike Embarassed Smile

p.s. sve ovo što ste pročitali (ako ste) vrlo je istinito, međutim, isto tako upotpunjeno pokojom šalicom......

.....čaja! Wink pozdrav svima!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mare

Broj postova : 45

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   uto tra 15, 2008 7:53 pm

uhhh... kolko informacija... sve je ok do ovog zadnjeg... nemam komentara... uživaj, pozz
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   uto tra 15, 2008 7:56 pm

oh.... pa pokoja šalica, valjda ne škodi...... Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   uto tra 15, 2008 8:05 pm

toliko luda da ostavljam ljude bez teksta?......hm..... pitam se, što me snašlo?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mare

Broj postova : 45

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   uto tra 15, 2008 9:57 pm

romana je napisao/la:

ma mislila sam na ovo pod br. 5!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   uto tra 15, 2008 10:06 pm

mare je napisao/la:
romana je napisao/la:

ma mislila sam na ovo pod br. 5!!

kaj, ne bi komentirala to pod 5? gle tak piše u knjigi Psihologija-Denis Bratko. po nekoj logici to zaključiš.... ma zezam se ja...... Cool
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: !!!NOVO!!!--Kaj ima novo...???Kaj ima zanimljivog...i kaj se dešava oko nas....   

[Vrh] Go down

[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next