Elektrotehničari 2003-2007

Forum :)

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Fuck You Bush!!!

Go down 
Autor/icaPoruka
Weky

Broj postova : 54
Registration date : 21.03.2008

PostajNaslov: Fuck You Bush!!!   pet tra 04, 2008 7:49 pm

Jebote jel ste skuzili koja cenzura medija djeluje trenutno, po tvu i netun daju samo pozitivne reakcije gradjana npr. klinci u zgu imaju skracenu nastavu i naravno njima je to super! Jebote koje smo mi picke hrvati...

BTW znate da je u tijeku skupljanje potpisa za raspisivanje referenduma o ulasku u NATO. Svi se morete potpisati koji imate pravo glasa...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kićo

Broj postova : 21
Registration date : 01.04.2008

PostajNaslov: Re: Fuck You Bush!!!   sub tra 05, 2008 12:16 am

e sluk u zg-u je do jaja ja danas nisim imo faks tak da nešt dobro od grma
[Vrh] Go down
Korisnički profil
frostek

Broj postova : 42
Registration date : 25.03.2008

PostajNaslov: Re: Fuck You Bush!!!   ned tra 06, 2008 3:03 pm

U njegovim najglupljim izjavama sam pročital da je rekel:"Meni je Stvoritelj rekao da napadnem Irak i Afganistan"!

Koj PAKŠU
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hopsy

Broj postova : 43

PostajNaslov: Re: Fuck You Bush!!!   pon tra 07, 2008 1:54 pm

Gle slukić prikazali su na tv i mišljenja koja se slažu i koje se ne slažu sa njim.......
TI obed briješ svoja komunistićka naćela.....
to kaj se događalo je normalno kad dolazi najćuvanija osoba svjeta a također i najmoćnija osoba svjeta....

Gle velika je stvar kaj je u hrvatskoj prespaval u hotelu a ne u ambasadi jer je njegova sigurnosna služba procjenila da je hrv dovoljno sigurna za to.....

Sam njegov posjet hr već je sad rezultiral ulaganjem stranaca u hrvatsku tak da nemoj filozofirati.....

gledaj tv i slušaj ljude koji su malo stariji i kuže se u politiku malo bolje nego ti.....
mate granić ti je najbolje to rekel

MOŽEMO SE MI BUNITI PROTIV SVEGA NAJBOLJE BI BILO DA SMO SAMI I DA NE ULAZIMO U NATO NI U EU ALI U DANAŠNJE VREME I TRENUTNO STANJE U SVJET JEDINI USBJEH MALE DRŽAVE JE DA IZA NJE SUOJI VELIKA SILA........

JA NEOSPORAVAM TVOJE MIŠLJENJE DA ME NEBI OPET KRIVO SHVATIL NEGO TI POKUŠAVAM OBJESNITI DA MEDALJA IMA DVIJE STRANE I DA IZ TOG SVEGA IMA I KORISTI I ŠTETE ZA HRVATSKU......

A HRVATSKA NIKAD NEBU POSTALA ŠVICARSKA......
[Vrh] Go down
Korisnički profil
djmarek
Admin

Broj postova : 177
Registration date : 14.03.2008

PostajNaslov: Re: Fuck You Bush!!!   pon tra 07, 2008 2:04 pm

da....sve je to u redu....al mi se cini da su nasi ipak malo pretjerali s osiguranjem.....ti jada nije valjda bilo milimetra oko busha kaj nije pokrivalo bar 3 snajpera.....da ga je neko htel koknut to bi napravil i uz svo to osiguranje...tak da mislim da je oko toga potroseno previse love....al sve u svemu boli me neka stvar za sve to....je osobno nemam nikaj od toga... Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://elteh2007.co.nr
Krizz
Admin

Broj postova : 72
Registration date : 14.03.2008

PostajNaslov: Re: Fuck You Bush!!!   pon tra 07, 2008 5:14 pm

Ko je to BUSH? Shocked
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://elteh2007.forum-motion.com
vargic

Broj postova : 56

PostajNaslov: Re: Fuck You Bush!!!   pon tra 07, 2008 6:48 pm

taj referendum za ulazak u nato je po meni čista glupost jer... ako dođe do referenduma potrošilo se bude još pun k... para na to, a svejednu bude na krajo dr. ivo napravil kaj bude on htel... tak da... gubljenje vremena
[Vrh] Go down
Korisnički profil
frostek

Broj postova : 42

PostajNaslov: Re: Fuck You Bush!!!   sri tra 09, 2008 8:52 am

Kaj se mene tiće da sam ja COP koknul bi Buša u bulju bez beda.Al dobro to su moje unutarnje želje.Al dobro i da smo ga koknuli više nas nato i unija nebi hteli pa bi morali ka Rusiji.
Nema veze ovo je još jedan korak ka zapadu koji je trenutno dobar za Hr,a kaj bu za 20 god a možda i prije to niko ne vidi.Pa ovo je sad završna faza raspodjele zapada i istoka prije 3. svj rata.Možda ste videli kakva postrojenja za obogaćivanje urana uvode Iranci.Ljudi za 20 god. budete svi poželjeli biti muslići.

Jednom mora da pukne. Bummmmmmmm
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hawk

Broj postova : 27

PostajNaslov: Re: Fuck You Bush!!!   sri tra 09, 2008 2:37 pm

frostek je napisao/la:
Kaj se mene tiće da sam ja COP koknul bi Buša u bulju bez beda.Al dobro to su moje unutarnje želje.Al dobro i da smo ga koknuli više nas nato i unija nebi hteli pa bi morali ka Rusiji.
Nema veze ovo je još jedan korak ka zapadu koji je trenutno dobar za Hr,a kaj bu za 20 god a možda i prije to niko ne vidi.Pa ovo je sad završna faza raspodjele zapada i istoka prije 3. svj rata.Možda ste videli kakva postrojenja za obogaćivanje urana uvode Iranci.Ljudi za 20 god. budete svi poželjeli biti muslići.

Jednom mora da pukne. Bummmmmmmm

bilo bu jebeno kad balije krenu , al mi bumo prvi najebali ....... praktički smo prva crta obrane
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Fuck You Bush!!!   

[Vrh] Go down

Fuck You Bush!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.