Elektrotehničari 2003-2007

Forum :)

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Maturalac na Supetaru

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
kizo

Broj postova : 84
Registration date : 21.03.2008

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   čet svi 08, 2008 4:38 pm

ti boga ko da je sramota to kaj ti se pimpek digne...ono mislil sam da je sramota ako ti se NE digne

al dobro ipak je luka bil sastrane naprčen prema duletu pa je zato izgledalo bolesno
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

Broj postova : 158
Registration date : 08.04.2008

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   čet svi 08, 2008 5:30 pm

pa kad sam ja rekla da bi ga trebalo biti sram jer mu se pimpek digel... ja sam rekla skroz suprotno, malo si bolje pročitaj. ja znam da se to dečkima stalno dešava ujutro, pa kaj, ništ čudno. šteta kaj im se to ne dešava dok su budni.....i trezni... Razz ali ne želim se više o tome raspravljati i bok! ipak je to tuđa privatnost! ak se osjećate slobodnima govoriti o tome (kak npr slukić u vlaku), samo dajte, ja nemam ništ protiv toga! Laughing
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sova

Broj postova : 72
Registration date : 25.03.2008

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   čet svi 08, 2008 8:57 pm

djmarek je napisao/la:
efo miso..zadovoljan?
sam se nadam da nisam moral napisati u anketi i cista 0
Zadovoljan cheers
Hvala afro
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kizo

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   čet svi 08, 2008 11:20 pm

evo kaj se ja sečam s tog izleta

došli smo...ostavili torbe u sobama, doletel bračko i rekel da je našal dobar birc i otišli se koštić, bračko, dule i ja napit tam...onda su se svi nabrijali na kupanje-ja i štić odlazimo u dučan po nekaj za pit jer smo žedni bili i ugladamo boju za kosu-"idemo?!"-"kaj ne"...onda su nas drugi počeli kopirati s tim farbanjem kose al nisu bili kul ko mi jer naša kuloča nema premca...

...i čeg se još sečam:

-mraza u pola 4 ujutro(pijanog ko svinju) kak me žica britvicu
-duletovog šatora (dule rispekt )
-mišoja dok se u 10 ujutro napil i legel si spat
-dok smo zasmrdeli hotel s ganđom pa su svi živi vikali da se oseti
-PAOLA iz supetra koji je doletel s noževima a otišel s kamenjem
-prelepe konobarice u mondu
-solininih izreka tipa "pa ja se opče ne brijem na maturalcu", "kaj je tu
krepalo", "malo na leđima malo na boku"
-LOŠE HRANE U LOŠEM HOTELU SA LOŠIM OSOBLJEM
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   čet svi 08, 2008 11:27 pm

uuuu zoki.....
tipa....
"ja sam tak zgodan....ono...."

[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   čet svi 08, 2008 11:29 pm

Razz Razz Razz Razz Razz

hihihi
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   čet svi 08, 2008 11:48 pm

još malo komada........ Laughing Laughing Laughing

[Vrh] Go down
Korisnički profil
bačJe

Broj postova : 50
Registration date : 19.03.2008

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   čet svi 08, 2008 11:50 pm

naravno, u svoj svojoj sebičnosti u koju ste nepovratno upali, nezahvalno prolazeći kroz život, gledajući samo na svoju korist, niste ni sjetili da smo na tom prokletom Supetru izgubili vrlo dragogo prijatelja.... može vas biti sram!!!

R.I.P.
DRAŽEN
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Weky

Broj postova : 54

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   čet svi 08, 2008 11:52 pm

ja bum malo kopiral srbača...
ja se secam...;
- palme koja je prek noci zrasla
-picigina tam na onoj plazi
-alkoholiziranje meduze
-nekih gabora od cura koje su nam dale domace vino (respect)
-definitivno konobarica iz monda
-kukija s kondomima
-covek s nožima
-opijanje u vlaku
-buđenje ljudi u vlaku s tri akorda
[Vrh] Go down
Korisnički profil
bačJe

Broj postova : 50
Registration date : 19.03.2008

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   čet svi 08, 2008 11:53 pm

Weky je napisao/la:

dajte nam kunu il dv'je...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   pet svi 09, 2008 12:01 am

bačJe je napisao/la:
Weky je napisao/la:

a evo i dokaza........ako je to to.... Very Happy

[Vrh] Go down
Korisnički profil
djmarek
Admin

Broj postova : 177
Registration date : 14.03.2008

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   pet svi 09, 2008 2:44 am

a prizor kad smo u kupeu spavali: reho,mišo,romana,marija,mile,vita ,sale i ja.. ko sardine naslagani....i onda odjednom nesto zasmrdi.....jadan bio reho i mile....cijelo su se vrijeme raspuzavali....tak da su od kupea napravili plinjaru...
ludilo je bilo kad je miso popil kod mene u sobi 2 limenke pive i kad se zrusil sa stolca al se ostatak pive nije prolijal i onda je odletel na wc pomolit se na keramički oltar....al mislim da mu nije uspjelo.... sjecam se kak sam spaval i kak je odjenput kroz nasu terasu u sobu i onda na hodnik preletel neki palmin list koji je na kraju rasel u hodniku.....
bio je tu i jedan ponosan cd..s domacom mjuzom koji se cijele dane vrtel....i na kraju kad smo dosli doma mislim da ga je mile ponosno spalil....kolko nam je vec isel na kurac....
bilo je toga........sad da se vratimo nazad mislim da bi bilo jos ludje..................isto tak mislim da je poslije nas svim koprivnicancima ulaz na otok bil zabranjen........al mislim da je gene i šarac dozivel nekaj najgore od nas svih........kad su hjeli mahnut cugu s nekog broda kad se iza njih pojavil lik s harpunom.... i tak....bilo je toga...i opce mi nije zal kaj smo isli u hrv na maturalac...jebes ti inozemstvo..
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://elteh2007.co.nr
romana

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   pet svi 09, 2008 2:23 pm

ja se samo sećam da sam odma prvi dan zaradila kvrgu na glavi, i to po ne znam koji put u životu....i na istom mestu...
i da prva dva dana uopće nisam mogla jesti.....a ni piti...
i da je luka stalno spaval....pil i spaval....(ima ona snimka neka kaj je vita snimal)
i da smo ja i mišo jedan dan preplivali par km....
i da smo se ja, marko i onaj lik,kak bi dalmatinci rekli, "noćno kupali" zadnju večer....
i da su me bračko i srbiš tu večer popljuvali, i da je bračko gledal samo kak me se bu prije rešil....(nije da zamjeram, al se i to kak sećam toga....btw di je bračko i zakaj ga nema na forumu?)
i da me je zoki htel poslati u sobu k nekim obrtnicima, al dok je skužil kaj je napravil i kak je to utjecalo na mene, onda se ispričal i onda je sve bilo u najboljem redu..... cheers

sve u svemu, za mene osobno maturalac je bio savršen, što naravno nebi bilo tako da nema svojih i dobrih i loših strana (samo nekih)! isto mi je puno draže kaj smo bili u hr a ne vani! jedina sitnica koju bu za sebe promijenila (bez obzira utjecalo to kaj ili ne)....više bi pila... čisto "reda radi" cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Weky

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   pet svi 09, 2008 5:29 pm

[quote="romana"]
bačJe je napisao/la:
Weky je napisao/la:

a evo i dokaza........ako je to to.... Very Happy

da da to je to. Di si ju samo našla.... Koma...hahah
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kizo

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   sub svi 10, 2008 2:33 pm

romana je napisao/la:

i da me je zoki htel poslati u sobu k nekim obrtnicima, al dok je skužil kaj je napravil i kak je to utjecalo na mene, onda se ispričal i onda je sve bilo u najboljem redu..... cheers

nisam ja tebe htel nikam poslati...ćinjenica je da sam ja celi maturalac bil pijan i dok sam došel u sobu nisam imal di spat jer si ti spala na mom krevetu pa sam se ja nažuljal na podu, a onda sam u zajebanciji rekel liku iz 3. (a, b, c ili d) da mu te bum donesel ak opet zaspiš jer se lik jako nabrijal na tebe-a ti si to preozbiljno shvatila i napala me da kaj si ja brijem, da sam idiot i takve pizdarije...vjeruj mi preljen sam ja da bi te nosil gore na 3. kat
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   sub svi 10, 2008 4:18 pm

kizo je napisao/la:
nisam ja tebe htel nikam poslati...ćinjenica je da sam ja celi maturalac bil pijan i dok sam došel u sobu nisam imal di spat jer si ti spala na mom krevetu pa sam se ja nažuljal na podu, a onda sam u zajebanciji rekel liku iz 3. (a, b, c ili d) da mu te bum donesel ak opet zaspiš jer se lik jako nabrijal na tebe-a ti si to preozbiljno shvatila i napala me da kaj si ja brijem, da sam idiot i takve pizdarije...vjeruj mi preljen sam ja da bi te nosil gore na 3. kat

kaj se tiče spanja na tvom krevetu, kao prvo mislila sam da se bračko nažuljal na podu, a ne ti. izgleda da ste se obadva nažuljali zbog mene. sad to izgleda da sam mislila samo na sebe, a uopće nije tak, ja sigurno nebi spala tam da sam znala da vas bu to smetalo,vi ste sami govorili da more dojti spati ko hoće, barem kolko se ja sećam. jer kaj se mene tiče, ja sam računala na to da nisam baš tak velika da si vi nebi imali mesta za leći i da si bute mogli leći kraj mene ako budete hteli. jednostavno sam mislila da tak i bude, nisam htela da zbog mene spavate na podu. možda to zvuči glupo, al valjda sam si ja krivo to procijenila onda.
a ako ti je to tolko zasmetalo,mogel si mi to posle uljudno i reći pa nebi došlo do toga do čega je došlo. bila to zajebancija ili ne, da si rekel liku da me buš odnesel na treći kat ak opet zaspim, to mi puno i ne znači, nisam tak glupa kaj bi mislila da bi me ti odnesel na treći kat, nego mi je smetalo kaj si ti vani lepo došel do mene i rekel u facu da odem u tu i tu sobu da se lik nabrijal na mene itd itd. sorry ako sam te izvrijeđala,al u tom trenutku za mene si ti to i zaslužil. sam znaš kaj sam ti onda rekla zakaj mi je to zasmetalo i sam znaš da mi to nisi trebal reći, a ak sam ja to sve preozbiljno shvatila onda fakat oprosti, shvatila sam to tak kak mi je izgledalo.
eto to je moje objašnjenje.
znam,već je dosta vremena prešlo od toga da bi sad o tome raspravljali, ali ako to znači riješiti neke nesuglasice, dapače! cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Weky

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   sub svi 10, 2008 9:06 pm

e romana jel mores tak zvinuti nogu ko ova teta na tvom avataru?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   sub svi 10, 2008 10:14 pm

Weky je napisao/la:
e romana jel mores tak zvinuti nogu ko ova teta na tvom avataru?

pa čoveče kaj se ne vidi da sam to ja? istina, baš se i ne skuži, al to zato kad su me tak malo namazali i produžili mi noge, da lepše izgledam na slici. sve je to malo popravljeno, ali, naravno, to sam ja.....

...........ne Exclamation a kaj da ti velim, od kad nejdem na mažoretkinje, malo sam zakržljala, al uz malo veću nadoknadu, još bi možda i mogla tak dići nogu, ali da bi se tak svinula prema gore, to nikak jer mislim da za to treba početi uvježbavati prije nego što ti se tijelo uopće razvije i/ili raditi na tome duži niz godina.... Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Weky

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   pon svi 12, 2008 6:07 pm

daj zamisli kaj ta sa slike radi u krevetu! (dok ne spava)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   pon svi 12, 2008 6:51 pm

Weky je napisao/la:
daj zamisli kaj ta sa slike radi u krevetu! (dok ne spava)

pa vjeruj mi da ta sa slike puno toga radi.............samo baš nema vremena kolko bi htela imati Wink

ali ipak se tu radi o našem nezaboravnom maturalcu, pa nećemo sad o tome, ne? silent
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sova

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   ned svi 18, 2008 10:51 pm

djmarek je napisao/la:
a prizor kad smo u kupeu spavali: reho,mišo,romana,marija,mile,vita ,sale i ja.. ko sardine naslagani....i onda odjednom nesto zasmrdi.....jadan bio reho i mile....cijelo su se vrijeme raspuzavali....tak da su od kupea napravili plinjaru...
ludilo je bilo kad je miso popil kod mene u sobi 2 limenke pive i kad se zrusil sa stolca al se ostatak pive nije prolijal i onda je odletel na wc pomolit se na keramički oltar....al mislim da mu nije uspjelo.... sjecam se kak sam spaval i kak je odjenput kroz nasu terasu u sobu i onda na hodnik preletel neki palmin list koji je na kraju rasel u hodniku.....
bio je tu i jedan ponosan cd..s domacom mjuzom koji se cijele dane vrtel....i na kraju kad smo dosli doma mislim da ga je mile ponosno spalil....kolko nam je vec isel na kurac....
bilo je toga........sad da se vratimo nazad mislim da bi bilo jos ludje..................isto tak mislim da je poslije nas svim koprivnicancima ulaz na otok bil zabranjen........al mislim da je gene i šarac dozivel nekaj najgore od nas svih........kad su hjeli mahnut cugu s nekog broda kad se iza njih pojavil lik s harpunom.... i tak....bilo je toga...i opce mi nije zal kaj smo isli u hrv na maturalac...jebes ti inozemstvo..
Evo slikovnog dokaza:(al samo djelomičnog)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sova

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   ned svi 18, 2008 10:58 pm

E kad sam obečal da budem uploadal ''Pivski Zid ''
autori:Miletić,Novosel i Vuljak

Ako ima kakvu želju da stavim na forum još koju sliku nek samo javi lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sova

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   ned svi 18, 2008 11:02 pm

Još samo ovu za Romanu Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   pon svi 19, 2008 1:05 pm

a mišo baš si dragi Very Happy ... tu torbu sam zgubila na motorijadi prošle godine. u k.... ali danas si idem kupiti novu! konačno! uf....
evo onda i za tebe jedna:

Wink
[Vrh] Go down
Korisnički profil
frostek

Broj postova : 42

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   pon svi 19, 2008 9:19 pm

kizo je napisao/la:
evo kaj se ja sečam s tog izleta

došli smo...ostavili torbe u sobama, doletel bračko i rekel da je našal dobar birc i otišli se koštić, bračko, dule i ja napit tam...onda su se svi nabrijali na kupanje-ja i štić odlazimo u dučan po nekaj za pit jer smo žedni bili i ugladamo boju za kosu-"idemo?!"-"kaj ne"...onda su nas drugi počeli kopirati s tim farbanjem kose al nisu bili kul ko mi jer naša kuloča nema premca...

Naprve kaj bi štel reći je da sam ja bil pofarban prvi a bil sam pofarban od strane Štića tak da se zna,a za ono kaj se Špeku pripetilo za to nisam odgovoran No

Evo i slike

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Maturalac na Supetaru   

[Vrh] Go down

Maturalac na Supetaru
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next