Elektrotehničari 2003-2007

Forum :)

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

.................litre na maturalcu....................

Go down 

Koliko je tko popio prosječno L alkohola na maturalcu po danu?
manje od 1L
14%
 14% [ 2 ]
1L
0%
 0% [ 0 ]
2L
7%
 7% [ 1 ]
Od 2-5L
43%
 43% [ 6 ]
od 5-10L
36%
 36% [ 5 ]
više od 10 L
0%
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 14

Autor/icaPoruka
djmarek
Admin

Broj postova : 177
Registration date : 14.03.2008

PostajNaslov: .................litre na maturalcu....................   čet svi 08, 2008 1:44 pm

evo miso....ak si jos kaj htel da bude u anketi samo javi....
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://elteh2007.co.nr
djmarek
Admin

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   čet svi 08, 2008 1:45 pm

ja sam prosjecno mislim oko 6-7 l. jedan se dan zalomilo ak se ne varam nesto iznad 10 Smile
[Vrh] Go down
Whaamie

Broj postova : 10
Registration date : 26.03.2008

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   čet svi 08, 2008 8:38 pm

pa nakupi se alkohola tokom cijelog dana..ja osobno mugu reći da je bilo ono (paralelno s cigaretom) piva prije doručka...piva tokom doručka...piva poslije doručka...isto za ručak...pa vino za van navečer...pa u onom mondoju ....ma 5-10L bez problema
[Vrh] Go down
Korisnički profil
vargic

Broj postova : 56
Registration date : 21.03.2008

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   čet svi 08, 2008 8:55 pm

ja osobno nisam neki kapacitet, al isto mislim da se bi se moglo nakupit i prek 5l dnevno... pogotovo zahvaljujući pivi....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hawk

Broj postova : 27

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pet svi 09, 2008 5:34 pm

Koliko je tko popio prosječno L alkohola na maturalcu po danu?
manje od 1L [ 1 ]
1L [ 0 ]
2L [ 1 ]
Od 2-5L [ 5 ]
od 5-10L [ 4 ]
više od 10 L [ 0 ]
Ukupno glasova : 11

vidim križ još nije glasal......
[Vrh] Go down
Korisnički profil
djmarek
Admin

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pon svi 12, 2008 6:37 pm

ajmo ljudi .....udovoljite misinoj zelji pa se izkazite ko je kolko popil.....nemojte da vas miso mora prisiljavat.....mislim....ne...
[Vrh] Go down
romana

Broj postova : 158
Registration date : 08.04.2008

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pon svi 12, 2008 6:57 pm

ja sam već glasala, izjasnila sam se da nisam puno pila, ali mene zanemarite, jer mislim da su me svi potukli u opijanju.... a kaj moreš! ipak sam ja "fina" curica pa si naprosto takve stvari ne mogu dozvoljavati.......previše! tongue Wink
[Vrh] Go down
Korisnički profil
vargic

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pon svi 12, 2008 7:01 pm

romana je napisao/la:
ja sam već glasala, izjasnila sam se da nisam puno pila, ali mene zanemarite, jer mislim da su me svi potukli u opijanju.... a kaj moreš! ipak sam ja "fina" curica pa si naprosto takve stvari ne mogu dozvoljavati.......previše! tongue Wink

............. ha ha ha, fina curica, kaoooooo.... romana, pa kaj si zaboravila da si s nama u razred išla?????? kolko fina onda moreš biti?????? lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
romana

Broj postova : 158
Registration date : 08.04.2008

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pon svi 12, 2008 7:06 pm

vargic je napisao/la:
romana je napisao/la:

............. ha ha ha, fina curica, kaoooooo.... romana, pa kaj si zaboravila da si s nama u razred išla?????? kolko fina onda moreš biti?????? lol!

vargić......ja sam individualac.....heh! Wink
[Vrh] Go down
Korisnički profil
djmarek
Admin

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pon svi 12, 2008 11:04 pm

romanic romanic....o cem ti pricas.....znam ja da ti mores popit kolko i mi svi....vidli smo te kod jajica kak je islo- Smile
[Vrh] Go down
vargic

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pon svi 12, 2008 11:30 pm

romana je napisao/la:
vargic je napisao/la:
romana je napisao/la:

vargić......ja sam individualac.....heh! Wink

...... pa da, zapravo si ti nas uvijek i ignorirala.... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kizo

Broj postova : 84

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pon svi 12, 2008 11:53 pm

ma daj jebo vas maturalac taj...kakve su to spike-pa nemo se valjda hvalili s tim kolko je ko popil
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hopsy

Broj postova : 43
Registration date : 25.03.2008

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   sri svi 14, 2008 5:47 pm

0,3l votke

0,5l prošeka

i to je sve kaj sam popil kroz cjeli maturalac.....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sova

Broj postova : 72
Registration date : 25.03.2008

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pon svi 19, 2008 1:19 pm

Evo kako je započel dan:
Prije ručka.......
Jedna votka za bolji apetit

Ispričavam se na pogreški Kizo lol!

Zadnja promjena: Sova; pon svi 19, 2008 8:07 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kizo

Broj postova : 84

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pon svi 19, 2008 5:18 pm

jejeje...vod(k)a
sudeći po dubokim tanjurima mislim da se radi o ručku a ne doručku...jebote pa fakat sam pametan, možda i jesam najpametniji Twisted Evil

nadam se da me mišo nebude napal zbog mojeg "pametovanja"
[Vrh] Go down
Korisnički profil
djmarek
Admin

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   pon svi 19, 2008 10:14 pm

uuu kizo........ti si car.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: .................litre na maturalcu....................   

[Vrh] Go down

.................litre na maturalcu....................
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.